Opis oferty

Poszukujemy wykwalifikowanych spawaczy – 131/136/111.

STANOWISKO:

Spawacz

RODZAJ UMOWY:

  • umowa o pracę
  • umowa o współpracy dla osób z własną działalnością gospodarczą

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy jako spawacz
  • aktualne uprawnienia i certyfikaty spawacza
  • umiejętność obsługi półautomatów spawalniczych i spawarek elektrodowych
  • umiejętność pracy z dokumentacją spawalniczą (WPS) i rysunkami technicznymi
  • uprawnienia do pracy na wysokości powyżej 3m
  • mile widziane zaświadczenie o ukończeniu kursu obsługi palników tlenowych
  • mile widziane doświadczenie w pracy z rurami stalowymi

ZADANIA:

  • spawanie elementów konstrukcji stalowych i aluminiowych

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz dalszego rozwoju
  • możliwość doszkolenia w celu uzupełnienia lub rozszerzenia uprawnień

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz kontaktowy przy użyciu przycisku Aplikuj.